Ferie z Twardowskim
Opublikowano: 13.02.2008
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt

W ramach projektu „Pan Twardowski na kogucie – niematerialne dziedzictwo kulturowe Słowian w procesie edukacji dzieci i młodzieży” w pierwszym tygodniu ferii zimowych w Węgrowie odbywają się warsztaty międzynarodowe z udziałem dzieci z Ukrainy. Projekt realizowany w ramach programu INTERREG  III A/TACIS CBC od listopada 2007 roku do czerwca 2008 roku przewiduje wiele ciekawych, wspólnych polsko – ukraińskich działań, mających na celu wzajemne poznanie kultury, tradycji i historii. 

ferie1               

Program feryjny jest bardzo ciekawy i przewiduje wspólne warsztaty opowiadania historii prowadzone przez Michała Malinowskiego, warsztaty teatralne z udziałem aktorki Agnieszki Przepiórskiej, zajęcia poświęcone legendom Słowian prowadzone przez Małgorzatę Konopińską, a także zajęcia informatyczne z Wojciechem Dunajem i inne.

ferie2

                Młodzi Goście z Ukrainy w czasie pobytu w Węgrowie będą zwiedzać nasze miasto aby poznać legendarne miejsca i najpiękniejsze zabytki. W wolnych chwilach odwiedzą również okoliczne ciekawe miejscowości.  

ferie3

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt