Rozstrzygnięcia konkursów na realizacje zadań publicznych
Opublikowano: 08.02.2009
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2018 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 9 lutego 2018 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2018 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2018 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 10 stycznia 2018 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2018 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych sprzyjających rozwojowi sportu - organizacja wydarzenia sportowego odbywającego się na terenie Węgrowa, promującego kickboxing, w roku 2017.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 9 listopada 2017 roku rozstrzygnięty został konkurs na dotację Miasta Węgrowa w zakresie organizacji wydarzenia sportowego promującego kickboxing.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych sprzyjających rozwojowi sportu - promocja i upowszechnianie piłki siatkowej w 2017 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 26 września 2017 roku rozstrzygnięty został konkurs na dotację Miasta Węgrowa w zakresie organizacji wydarzeń sportowych kierowanych do mieszkańców Węgrowa w roku 2017 promujących piłkę siatkową.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2017 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 7 czerwca 2017 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2017 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

Rozstrzygnięcie konkursu na dotację Miasta Węgrowa w zakresie organizacji wydarzeń sportowych kierowanych do mieszkańców Węgrowa w roku 2017 promujących piłkę nożną.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 30 maja 2017 roku rozstrzygnięty został konkurs na dotację Miasta Węgrowa w zakresie organizacji wydarzeń sportowych kierowanych do mieszkańców Węgrowa w roku 2017 promujących piłkę nożną.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2017 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 21 kwietnia 2017 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2017 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.


Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wsparcia na rzecz osób starszych w 2017 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 21 kwietnia 2017 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wsparcia na rzecz osób starszych w 2017 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w 2017 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 21 kwietnia 2017 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w 2017 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu na dotację Miasta Węgrowa w zakresie organizacji wydarzeń sportowych kierowanych do mieszkańców Węgrowa w roku 2017 promujących piłkę siatkową.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 11 kwietnia 2017 roku rozstrzygnięty został konkurs na dotację Miasta Węgrowa w zakresie organizacji wydarzeń sportowych kierowanych do mieszkańców Węgrowa w roku 2017 promujących piłkę siatkową.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu w 2017 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 13 lutego 2017 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu w 2017 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2017 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 6 lutego 2017 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2017 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2016 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 15 czerwca 2016 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2016 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wsparcia na rzecz osób starszych w 2016 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 14 kwietnia 2016 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wsparcia na rzecz osób starszych w 2016 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2016 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 01 kwietnia 2016 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2016 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w 2016 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 01 kwietnia 2016 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w 2016 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu w 2016 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 03 lutego 2016 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu w 2016 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2016 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 14 stycznia 2016 r. rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2016 roku.

Pobierz rozstrzygniecie konkursu

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2015 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 22 czerwca 2015 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2015 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu.

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w 2015 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 30 kwietnia 2015 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w 2015 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wsparcia na rzecz osób starszych w 2015 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 28 kwietnia 2015 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs ofert na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wsparcia na rzecz osób starszych w 2015 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2015 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 27 kwietnia 2015 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2015 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu w 2015 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 27 lutego 2015 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na dotację Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych, sprzyjających rozwojowi sportu w 2015 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań publicznych z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2015 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 9 stycznia 2015r. rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2015 roku.

Pobierz rozstrzygniecie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2014 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 18 czerwca 2014 roku rozstrzygnięty został otwarty konkursna wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku letniego dzieci i młodzieży szkolnej w 2014 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na wsparcie zadań z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2014 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 15 maja 2014 roku rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu kultury i dziedzictwa narodowego w 2014 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie konkursu z zakresu wspierania edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w 2014 roku

Zarządzaniem Burmistrz Miasta Węgrowa z dnia 28 kwietnia 2014 roku rozstrzygnięty został konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych z zakresu wspierania edukacji i kształcenia dzieci, młodzieży i dorosłych w roku 2014.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

 

Rozstrzygnięcie Konkursu w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych sprzyjających rozwojowi sportu w 2014 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 24 lutego 2014 roku rozstrzygnięty został konkurs na dotacje Miasta Węgrowa w zakresie tworzenia warunków, w tym organizacyjnych sprzyjających rozwojowi sportu w 2014 roku.

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży w 2014 roku.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta Węgrowa z dnia 6 lutego 2014 r. rozstrzygnięty został otwarty konkurs na wsparcie przez Miasto Węgrów realizacji zadań publicznych z zakresu wypoczynku zimowego dzieci i młodzieży szkolnej w 2014 roku. 

Pobierz rozstrzygnięcie konkursu

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt