Kabaret NOWAKI
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt
grafika
Termin:
Od 18-11-2017, 16:00
Do: 18-11-2017
Kategoria:

Śmiechokalipsa, czyli 10-lecie Nowaków

18.11.2017 r.   godz. 16:00

Węgrowski Ośrodek Kultury - sala widowiskowa

cena biletu: 50 zł

Bilety dostępne w kasie WOK i na stronach: kabaretowebilety.pl oraz kulturairozrywka.pl

 

Rezerwacje pod nr tel. (25) 792 00 59

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki (czyli: Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak) dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu.

 

Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

 

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki  z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu. 

Lokalizacja
Miejsce:
Węgrowski Ośrodek Kultury
Lokalizacja
Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
Pdf
Kontakt