Komunikat Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie
Opublikowano: 28.07.2020, wyświetleń: 437
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w okresie od początku lipca 2018 roku do końca grudnia br. dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie realizują plan działania priorytetowego dla poszczególnych rejonów służbowych.

Celem działań priorytetowych jest wskazanie istotnych problemów w danym rejonie służbowym dzielnicowego oraz dążenie do skutecznej eliminacji zagrożenia bądź jego zminimalizowania.

Jest to narzędzie, którego celem jest uspołecznienie zadań realizowanych przez dzielnicowych i ma służyć zwiększeniu kontaktów dzielnicowego ze społeczeństwem, dla skutecznego współdziałania z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

Zadania jakie  realizują w II półroczu 2020 roku dzielnicowi  na terenie powiatu węgrowskiego w poszczególnych rejonach przedstawiają się w następujący sposób:

Rej. Nr 1 – asp. szt. Daniel Słowik – Wyeliminowanie przypadków zaśmiecania w rejonie bloków przy ul. Żeromskiego 3 oraz Piłsudskiego 2.

Rej. Nr 2 – st. sierż. Daniel Dziedzic– Wyeliminowanie i ograniczanie przypadków parkowania i przejeżdżania pojazdów  na chodniku pod blokiem nr 3 w Węgrowie na  ul. Wieniawskiego.

Rej. Nr 3 –  mł. asp. Sebastian Domański – Wyeliminowanie przypadków spożywania alkoholu w Parku Armii Krajowej w Węgrowie.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt