Jubileuszowy Koncert Galowy z okazji 20-lecia Formacji Tanecznej Avocado.
Opublikowano: 11.03.2019, wyświetleń: 2125
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt

W roku bieżącym Formacja Taneczna Avocado obchodzi jubileusz 20 - lecia istnienia.Pomysłodawcą i założycielem zespołu był Pan Marcin Tempczyk . Na przestrzeni lat zespół reprezentuje miasto Węgrów na wielu scenach nie tylko w Polsce ale i zagranicą odnosząc znaczące sukcesy.

72 Dumą napawa fakt, iż  węgrowskie Avocado  od 5 lat  jest Mistrzem Polski, Europy i Świata zrzeszonym w Międzynarodowej Federacji Tanecznej Word Artistic Dance Federation.Główną techniką taneczną zespołu jest szeroko pojęty jazz, ale również modern, hip-hop ,w swoich prezentacjach formacja wykorzystuje również elementy akrobatyki. W skład grupy wchodzi obecnie ok.50 osób.  Od 2014r. głównym instruktorem i choreografem Formacji Tanecznej Avocado jest tancerz i choreograf Anna Wielogórska,  która obecnie  jest również kierownikiem zespołu. Trenerami są także Hubert Krasnodębski i Olaf Żołędowski.

242

Z okazji jubileuszu, na scenie Węgrowskiego Ośrodka Kultury, Formacja zaprezentowała swój pierwszy  spektakl taneczno-teatralny  „PORTAL  - przekrocz barierę rzeczywistości”.

71

W Koncercie Galowym uczestniczył Burmistrz Miasta Węgrowa Paweł Marchela, który złożył życzenia i gratulacje oraz  wręczył list gratulacyjny wszystkim członkom zespołu. Życzenia od Samorządu  Miasta Węgrowa przekazała  również Zastępca Burmistrza Halina Ulińska oraz przewodnicząca Rady Miejskiej Węgrowa Zofia Paczóska.

137

153

Życzenia przekazała również Starosta powiatu węgrowskiego  Ewa Besztak, Wicestarosta Marek Renik oraz Przewodniczący Rady Powiatu Leszek Redosz.

Wszystkim którzy na przestrzeni 20 lat działalności  przyczynili się do rozwoju zespołu składamy serdeczne podziękowania, zaś Zespołowi życzymy wiele satysfakcji i sukcesów w kolejnych latach działalności.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt