Zachęcamy do aktywnego udziału w zbieraniu Kilometrów Dobra
Opublikowano: 04.03.2019, wyświetleń: 1440
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika
Multimedia:
grafika
04.03.2019
wyświetleń: 1455

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym i Autystycznym „SPONiA--Węgrów” serdecznie zaprasza do udziału w akacji Kilometry Dobra. Jest to stworzona w Polsce międzynarodowa kampania dobroczynna. Jedyna, w której co roku mogą wziąć udział organizacje z całego świata. Jej pomysłodawcą jest Robert Kawałko, prezes Polskiego Instytutu Filantropii. Jest to kampania, która sprawia, że organizacje pozarządowe uzyskują pieniądze na realizację swoich celów, a także budują swoją sieć wsparcia i wzmacniają swoją sprawność. W ciągu ostatnich 5 lat do fundacji i stowarzyszeń trafiło już ponad 4,5 mln zł na realizację 185 projektów.

  6. edycja Kampanii rozpocznie się 1 marca i potrwa do 2 czerwca 2019 r.

Dzięki włączeniu się do akcji filantropijnej możliwy będzie dalszy rozwój Stowarzyszenia „SPONiA-Węgrów”. Pozyskanie darczyńców, którzy będą uczestniczyć w „pojedynku” o tytuł Mistrza Świata w Dobroci, przyczyni się do bardziej efektywnej rehabilitacji dzieci i młodzieży. Kampanii towarzyszy próba pobicia rekordu Guinnessa poprzez układanie ciągu monet o nominale jednozłotowym. W ramach projektu zbierane będą środki dla podopiecznych Stowarzyszenia na zakup sprzętu do sali rehabilitacyjno – terapeutycznej. Celem działalności Stowarzyszenia jest wszechstronna i kompleksowa rehabilitacja.  Realizacja naszych planów, które są odpowiedzią na potrzeby osób wymagających terapii usprawniających ich codzienne funkcjonowanie, będzie w pełni możliwa dzięki pomocyw sfinansowaniu zakupu specjalistycznego sprzętu. Wiele dzieci musi być objętych opieką fizjoterapeutyczną już od pierwszych dni swojego życia. Profesjonalnych zajęć rehabilitacyjnych wymagają także starsi podopieczni Stowarzyszenia.

W imieniu naszych podopiecznych zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywny udział w zbieraniu Kilometrów Dobra. Akcji towarzyszyć będą liczne wydarzenia, aukcje i wspólne układanie ścieżki z monet jednozłotowych. W ten sposób udowodnimy, że DOBRO MOŻNA ZMIERZYĆ.

Liczymy, że Państwa wsparcie i włączenie się w tę charytatywną inicjatywę pozwoli nam na lepszą realizację naszych celów, a tym samym efektywnie pomoże naszym podopiecznym. Akcję można wesprzeć  wpłacając dowolną kwotę https://kilometrydobra.pl/organization/wegrow/

 

                                                              Będziemy wdzięczni za każdy rodzaj wsparcia.

 

Z wyrazami szacunku

Zarząd „SPONiA-Węgrów”

 

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt