Znamy zwycięzców Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci
Opublikowano: 23.08.2018, wyświetleń: 442
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

W dniach 18-19 sierpnia odbył się Turniej Piłki Nożnej dla dzieci zorganizowany w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Sportowego -Węgrów 2018.

piłka1

W sobotę rozegrano spotkania 10 drużyn z rocznika  2010/2011.

Na podium stanęli zawodnicy:

I miejsce – Pogoń Siedlce

II miejsce – UKS ‘’5’’ Mińsk Mazowiecki

III miejsce – „ Czarni Węgrów ’’

Najlepsze drużyny zostały nagrodzone pucharami, a ich zawodnicy otrzymali okolicznościowe medale.

W niedzielę rywalizowały roczniki 2008 i 2009.

W wyniku zaciętej rywalizacji 12 drużyn  wyłoniono zwycięzców:

Liga Mistrzów

I miejsce – AP Sokołów Podlaski

II miejsce – Polesie  Mozyr

III miejsce – Polonia Warszawa

Zawodnicy drużyny „Czarni Węgrów ” uplasowali się na 6 miejscu.

W rozgrywkach Ligi Europy I miejsce zdobyła drużyna Żaki Adamów.

Zwycięskie  drużyny odebrały zasłużone puchary, a zawodnicy okolicznościowe medale.

Królem strzelców wybrany został Mikołaj Izdebski z  AP Sokołów Podlaski, najlepszym bramkarzem Adam Litwiniak z Polonii Warszawa, a MVP turnieju Ivan  Bychowski z Białorusi.

piłka3

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim zawodnikom życzymy wielu sportowych sukcesów !

piłka 4

Turniej zorganizowało Stowarzyszenie Rozwoju Sportu Dzieci i Młodzieży w Węgrowie przy  współpracy z MKS "Czarni Wegrów" a wpółfinansowany został ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, Powiatu Węgrowskiego i Miasta Węgrowa.