Plan działania priorytetowego Policji dla poszczególnych rejonów
Opublikowano: 03.08.2018, wyświetleń: 967
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt

Zgodnie z Zarządzeniem nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w okresie od początku lipca 2018 roku do końca grudnia br. Rewir Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie  realizuje plan działania priorytetowego dla poszczególnych rejonów służbowych dzielnicowych.

Celem działań priorytetowych jest wskazanie istotnych problemów w danym rejonie służbowym dzielnicowego oraz dążenie do skutecznej eliminacji zagrożenia bądź jego zminimalizowania.

Jest to narzędzie, którego celem jest uspołecznienie zadań realizowanych przez dzielnicowych i ma służyć zwiększeniu kontaktów dzielnicowego ze społeczeństwem, dla skutecznego współdziałania  z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie.

Zadania jakie  realizują w II półroczu 2018 roku dzielnicowi  na terenie miasta Węgrów w rejonach służbowych:

 nr 1 – asp. szt. Daniel Słowik – przeciwdziałanie spożywania alkoholu i zakłóceniu spoczynku nocnego w rejonie bloku pod adresem Węgrów ul. Przemysłowa  6 ,.

nr 2 – st. asp. Krzysztof Połaski - ograniczenie przypadków rozprowadzania środków odurzających w rejonie Gimnazjum w Węgrowie ul Szamoty. 

nr 3  -  sierż. szt. Monika Księżopolska  - ograniczenie liczby przypadków spożywania alkoholu w rejonie Parku AK w Węgrowie przy ul. Kościuszki.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt