Miejskie Spotkanie Wielkanocne
Opublikowano: 26.03.2018, wyświetleń: 2674
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt

Dni poprzedzające Święta Zmartwychwstania Pańskiego to sprzyjający moment do refleksji, spotkań i składania życzeń nie tylko w gronie rodzinnym, ale również w środowiskach zawodowych.

Z tej okazji władze Węgrowa zorganizowały, 27 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II, Miejskie Spotkanie Wielkanocne.

Na zaproszenie Burmistrza Miasta Węgrowa Krzysztofa Wyszogrodzkiego, jego zastępcy Leszka Redosza i Przewodniczącego Rady Miejskiej Jacka Antońskiego na spotkanie przybyli przedstawiciele duchowieństwa, samorządu gminnego i powiatowego, służb mundurowych, dyrektorzy placówek oświatowych, zakładów pracy, lokalni przedsiębiorcy oraz przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji pozarządowych.


Spotkanie uświetniła akademia w wykonaniu uczniów szkoły, którzy zaprezentowali przejmujące, pełne wymowy przedstawienie, wprowadzając zebranych w podniosły nastrój Świąt Wielkanocnych. Za przygotowanie uczniów odpowiedzialni byli nauczyciele: Beata Gadomska, Barbara Rostek-Śladowska, ks. Krzysztof Nagórny i Wojciech Dunaj.


Następnie głos zabrał Burmistrz Krzysztof Wyszogrodzki witając wszystkich w imieniu Samorządu Miasta. Burmistrz podziękował na przybycie i wspólne radowanie się ze Zmartwychwstania Pańskiego, złożył życzenia świąteczne wszystkim zebranym oraz ich rodzinom, mieszkańcom Węgrowa i gościom, którzy nas odwiedzą. Do życzeń przyłączyli się również: proboszcz i dziekan węgrowski ks. Leszek Gardziński, wicestarosta powiatu węgrowskiego Halina Ulińska, dyrektor biura wicemarszałek Senatu Marii Koc Michał Piotrowski oraz przewodniczący Rady Miejskiej Węgrowa Jacek Antoński.

Na zakończenie wszyscy podzieli się tradycyjnym jajkiem i skosztowali świątecznych potraw przygotowanych przez pracowników szkoły.

Składamy serdeczne podziękowanie dyrekcji i całej społeczności szkoły za zorganizowanie spotkania wielkanocnego.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt