Węgrowskie Barwy Jesieni
Opublikowano: 06.11.2017, wyświetleń: 1529
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt

O tym, że seniorzy to ludzie prawdziwie młodzi duchem, pełni radości i wigoru mogliśmy przekonać się podczas XII Mazowieckiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów „Węgrowskie Barwy Jesieni”.

21 i 22 października br. na scenie WOK seniorzy zaprezentowali swoje talenty przed jury w składzie: Krystyna Paczuska, Tomasz Markiewicz, Tomasz Gronowski. Zadanie nie było łatwe, ponieważ konkurencja była duża. Jury obejrzało niemal 50 prezentacji, wszystkie przygotowane z ogromnym zaangażowaniem i na wysokim poziomie.

W ramach przeglądu zorganizowany został również Konkurs Literacki, do którego zgłosiło się 27 uczestników, ocenianych przez komisję w składzie: Ludmiła Tempczyk, Wiesława Łuczak, Piotr Witul.

Laureatów Przeglądu poznaliśmy podczas Gali Finałowej, która odbyła się 5 listopada 2017 r. w Węgrowskim Ośrodku Kultury. Na uroczystości obecny był Leszek Redosz Zastępca Burmistrza Miasta Węgrowa.

Prowadząca Galę Katarzyna Zabadała Dyrektor WOK przedstawiła wszystkich laureatów, którzy odebrali zasłużone nagrody, a zwycięzców w poszczególnych kategoriach zaprosiła do zaprezentowania swojego programu artystycznego.


Grupa Kabaretowa „Młodzi i z duchem” z Węgrowa

Publiczność miała okazję śledzić sceny dotykające ważnych dla osób starszych tematów. Przemyślane teksty idealnie łączyły się z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

Przegląd „Węgrowskie Barwy Jesieni” stał się węgrowską tradycją, skupiającą wokół siebie grono otwartych, twórczych ludzi. Za ich obecność, radość i niezwykłą energię podziękował Leszek Redosz Zastępca Burmistrza. Podkreślił, że ich zaangażowanie powinno być przykładem, jak powinno korzystać się z życia.


Jarnickie Stowarzyszenie Seniorów z Jarnic

W załączeniu galeria fotografii oraz protokoły z posiedzeń komisji jurorskich.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt