Certyfikat od Marszałka Senatu
Opublikowano: 25.10.2017, wyświetleń: 1586
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Miasto Węgrów zostało wyróżnione certyfikatem potwierdzającym współpracę z Senatem RP i Stowarzyszeniem „Wspólnota Polska” w zakresie realizacji projektów skierowanych do Polonii i Polaków za granicą „Lato z Polską”.

Certyfikat odebrał 24 października 2017 r., z rąk Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, Burmistrz Krzysztof Wyszogrodzki, podczas uroczystego podsumowania tegorocznej akcji „Lato z Polską”.

Miasto Węgrów wielokrotnie gościło dzieci i młodzież  z Litwy. Była to dla nich okazja do wypoczynku, zwiedzania, poznania historii Polski i naszego miasta, ale również wzmocnienia więzi z rówieśnikami i wspólnej zabawy.

W uroczystościach wzięło udział ponad 60 samorządowców, wicemarszałek Senatu Maria Koc, senator Janina Sagatowska przewodnicząca Komisji Spraw Emigracji i Łączności z Polakami za Granicą oraz senator Małgorzata Kopiczko i prezes Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” Dariusz Bonisławski.

Więcej informacji na stronie: http://www.senat.gov.pl/aktualnosci/art,10146,w-senacie-podsumowano-akcje-lato-z-polska.html

 

fotografie: Michał Józefaciuk Centrum Informacyjne Senatu

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt