Konferencja odpadowa
Opublikowano: 06.10.2017, wyświetleń: 910
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

W dniach 4-5 października w Płońsku odbyła się doroczna konferencja odpadowa, której tematyka dotyczyła gospodarki o obiegu zamkniętym.

W konferencji wzięli udział przedstawiciele mazowieckich samorządów zainteresowani wdrażaniem nowoczesnej gospodarki odpadami, dlatego nie mogło na niej zabraknąć Burmistrza Krzysztofa Wyszogrodzkiego.

Organizatorami konferencji byli Związek Miast Polskich i partnerzy, a wydarzeniu patronował Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Konferencja była połączona z projektem pn. „Podnoszenie kompetencji polskich jednostek samorządu w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym oraz wykorzystanie OZE z użyciem technologii informatycznych w oparciu o doświadczenia norweskie.”

Głównym celem spotkania przedstawicieli samorządów było stworzenie platformy wymiany poglądów oraz doświadczeń z partnerami z Norwegii w zakresie gospodarki o obiegu zamkniętym. Więcej o gospodarce o obiegu zamkniętym(GOZ)

Wśród prelegentów byli przedstawiciele norweskich samorządów i firm, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami związanymi z wprowadzeniem GOZ.

Fotografia: UM Sokołów Podlaski

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt