Ostatni dzwonek
Opublikowano: 23.06.2017, wyświetleń: 2868
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt

23 czerwca 2017 r. to znacząca data w kalendarzu - kończy się rok szkolny i rozpoczynają się wakacje. Z tej okazji dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Węgrowie i Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie wzięła udział w akademiach z okazji zakończenia roku szkolnego.

Gratulacje i życzenia złożyli uczniom i ich rodzicom m.in. dyrektorzy szkół, zaproszeni goście, a także Burmistrz Miasta Węgrowa Krzysztof Wyszogrodzki wraz z zastępcą Leszkiem Redoszem oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Jackiem Antońskim.


Przedstawiciele Władz Miasta skierowali do dyrekcji, nauczycieli i pracowników naszych szkół słowa wdzięczności i podziękowań za całoroczny trud wychowania i przekazywania wiedzy młodemu pokoleniu oraz za pomoc w organizowaniu wielu uroczystości miejskich.

Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, konkursach przedmiotowych i zawodach sportowych oraz wzorowo zachowywali się przez cały rok otrzymali świadectwa z wyróżnieniem i nagrody. A tym nie było końca! Świadczy to o kreatywności, zaangażowaniu i niezwykłych zdolnościach naszych młodych węgrowian. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Pragnąc docenić wybitne osiągnięcia naukowe i sportowe Burmistrz Miasta Węgrowa Krzysztofa Wyszogrodzki przyznał uczniom ze szkoły podstawowej i gimnazjum jednorazowe stypendium naukowe i sportowe w wysokości od 500,00 złotych do 1.000,00 złotych.

Stypendium sportowe otrzymali:

Natalia Anna Kocon
Agata Styś
Aleksandra Bałdyga
Karolina Siwińska
Adam Antoński
Aneta Świętoń
Gabriela Olędzka
Zuzanna Zabadała
Martyna Myszkowska
Maja Murawska
Julia Zenik
Roksana Rogalska
Filip Kryszkiewicz
Aleksander Sołowiński
Jakub Pędzich
Wojciech Joniuk
Mikołaj Skórka
Maciej Lipka
Piotr Serafiński
Piotr Kuć
Grzegorz Tabor

Stypendium naukowe otrzymali:

Natalia Wołynko
Gabriela Wołynko
Kinga Marchela
Maria Rychlik
Kinga Urban

Wszystkim uczniom życzymy beztroskich, słonecznych wakacji, odpoczynku i zachęcamy do obejrzenia galerii.

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt