Spotkanie opłatkowe w Drohiczynie
Opublikowano: 03.01.2020, wyświetleń: 1519
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt
grafika

Burmistrz Węgrowa Paweł Marchela uczestniczył w spotkaniu opłatkowym na zaproszenie ks. Biskupa dr Piotra Sawczuka, które odbyło się 2.01.2020r. w Drohiczynie. W uroczystości wzięli udział parlamentarzyści, samorządowcy, duchowieństwo, przedstawiciele służb mundurowych, przedsiębiorcy, dyrektorzy firm i instytucji.

 

 

Burmistrz Węgrowa w imieniu mieszkańców Węgrowa i Samorządu Miasta Węgrowa złożył życzenia noworoczne ks. Biskupowi dr Piotrowi Sawczukowi Ordynariuszowi Diecezji Drohiczyńskiej.

W imieniu samorządowców z terenu Diecezji Drohiczyńskiej życzenia złożyła Starosta Powiatu Węgrowskiego Ewa Besztak wraz z Wicestarostą Markiem Renikiem i Przewodniczącym Rady Powiatu Leszkiem Redoszem. Z terenu Powiatu Węgrowskiego obecni byli na spotkaniu parlamentarzyści Senator Maria Koc i Poseł Maciej Górski.

Uroczystość uświetnił występ Chóru Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pod dyrekcją prof. dr hab. Wioletty Miłkowskiej.  Kolędy katolickie i prawosławne wprowadziły zebranych w podniosły nastrój.

Na zakończenie wszyscy zgromadzeni mieli okazję przełamać się opłatkiem oraz złożyć wzajemnie życzenia.

zdjęcia – Ks. Marcin Gołębiewski

Wyślij link mailem
Powrót
Drukuj
PDF
Kontakt